UAB "Immo-Invest"

Kaunakiemio g. 40,

LT-44332 Kaunas

Tel.: +370 610 43043

 

Įm. k. 166100924

PVM k.: LT661009219

JAR Reg. nr. 006927

A.S. LT81 7300 0100 7461 5363

 

  • Prekyba
  • Ekspertize
  • Injektavimas
  • hidroizoliacija

1 1

Gelžbetonio konstrukcijos, dėka savo unikalių techninių charakteristikų, tapo kone plačiausiai ir dažniausiai naudojamos įvairių statinių ar jų dalių statyboje. Nors iš pirmo žvilgsnio tai be galo stipri ir atspari medžiaga, praktika rodo, kad gelžbetonis vis tik pakankamai jautrus aplinkos poveikiui ir jam reikalinga nuolatinė priežiūra bei apsauga. Kadangi šioje srityje darbuojamės virš 15 metų, esame sukaupę pakankamai žinių bei patirties šių darbų planavimo bei atlikimo srityje. Atsižvelgdami į aplinkos poveikį bei ištyrę konstrukcijas, parenkame betono remonto bei apsaugos technologijas. Šių darbų atlikimui turime reikiamą įrangą bei specialitus.

 

 

Atliekami betono remonto darbai:

1. Paviršiaus paruošimasNew Picture 10

Paviršių valymas vandensrove. Siekiant, kad ant betono paviršiaus neliktų apnašų ir silpnai besilaikančių dalelių, pagrindą plauname vandens srove. Skirtingai nei automobilio plovimui, čia naudojama ypatingai aukšto slėgio vandes srovė (iki 500 barų). Šiam tikslui turime įsigiję specialią įrangą DynaJet 500 me. Įvairių rotacinių galvučių panaudojimas leidžia idealiai paruošti betono pagrindą ir taip užtikrinti gerą remontinių medžiagų sukibimą ir atliktų darbų ilgaamžiškumą.                                         

Paviršių valymas smėliasrove. Kaip ir su vandens srove, betono paviršiai gali būti paruošiami smėlio srauto pagalba. Šis būdas labai efektyvus rūdžių nuo armatūros ar kitų metalo konstrukcijų nuvalymui. Šiam tikslui turime įsigiję specialią įrangą: oro kompresorių Atlas Copco XAS 96, sudarantį 5,3 m3 oro kiekį bei Clemco SCWB-2452 smėliasrovę.

 2. Betono atstatymas 

New Picture b

Armatūros antikorozija atliekama kai betono remontui parenkama rankinio atstatymo technologija. Ją atliekame mineraliniais antikoroziniais mišiniais.

Apsauginio 

armatūros sluoksnio atstatymas / pažeistų vietų reprofiliavimas. Šiai dienai esame viena iš nedaugelio kompanijų, turinčių torkretavimo įrangą. Deja, Lietuvos statybos srities specialistai, torkretavimo technologiją dar dažnai maišo su mechanizuotu tinkavimu (naudojant PFT G4 ar G5 aparatus). Skirtingai nei betono remontas "šlapiuoju užnešimo būdu" (mechanizuotas tinkavimas),  torkretavimas arba "sausasis užnešimo būdas" - ypatingas tuo, jog medžiaga įrangoje transportuojama didelio oro srauto pagalba ir tik purškimo antgalyje susijungia su vandeniu. Tokiu būdu užpurškiama medžiaga daug geriau sukimba su pagrindu, turi didesnį tankį bei stiprumą. Torkretavimo įranga leidžia remontinius mišinius paduoti dideliais atstumais bei, esant poreikiui, užnešti storesnius apsauginius sluoksnius. Torkretavimo darbams naudojame turimą torkretavimo įrangą SIKA ALIVA III bei oro kompresorių Atlas Copco XAS 96.

3. Betono glaistymas / apsauga

20130819 110017

Betono glaistymas atliekamas siekiant išlyginti paviršių bei uždaryt

Betono apsaugai jame esančias poras ir kapiliarus. Nedideli plotai paprastai glaistomi rankiniu būdu, didesnius plotus stengiamės apdirbti mechanizuotai - naudojant turimą PFT Swing glaistymo įrangą.

atliekama siekiant  apsaugoti gelžbetonį nuo žalingų aplinkos poveikių ar vandalizmo. Tai gali būti: apsauginiai impregnantai, antigrafiti dangos, apsauginiai dažai, hidroizoliacinės medžiagos ar specialios dangos. Kiekvienu atveju dangos parenkamos infividualiai pagal objekto eksploatacijos sąlygas ir galimus poveikius.